PASAŻ WIECHA DLA GŁODNYCH I SPRAGNIONYCH

Warszawski Festiwal Wina 
i Warszawska Strefa Jedzenia 
w ten weekend w samym centrum
Od dziś do niedzieli, czyli od 7 do 9 sierpnia, amatorzy zakupów, wina i spacerów w centrum Warszawy będą mogli się posilić i zrelaksować w pasażu Wiecha. 

Od piątku do soboty w kioskach, które stoją przy wylocie ulicy Chmielnej można znaleźć, m.in: wietnamskie przekąski (Rong Wang), włoskie sery (Pecati di Gola), francuskie rogaliki (l'Emotion), kawę oraz koktajle (Bar Kolektyw) i wypalić sziszę. To „Warszawska Strefa Jedzenia”. Więcej szczegółów o tej imprezie można znaleźć w wydarzeniu facebookowym organizatorów, którymi są Targ Śniadaniowy i Wars, Sawa, Junior. 

Strefa wina, czyli „Warszawski Festiwal Wina” – to kioski bliżej Zodiaka. Impreza rozpoczęła się w piątek po południu. Oprócz degustacji win wystawianych na stoiskach przewidziano też warsztaty, które będą się odbywać w weekend. W sobotę i w niedzielę, o godzinie 16 tematem będą gruzińskie tradycje winiarskie. Dodatkowo, w sobotę, o godzinie 17.30 będzie mowa o tym, jak łączyć jedzenie z winem. W niedzielę, o tej samej porze odbędzie się spotkanie pod tytułem: „Jak zrozumieć, co masz w kieliszku”. Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny, na miejscu będzie można wypożyczyć kieliszki do wina. Wieczorem planowane są koncerty jazzowe. Więcej info na wydarzeniu facebookowym: Warszawski Festiwal Wina. Organizatorzy to: Warszawski Festiwal Wina, Taste It All - wine & food promotion i TARG Śniadaniowy. 

 Agnieszka Kuś 

7 sierpnia 2020 roku  
Fot. Agnieszka Kuś
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 609307